הפעילויות הבאות שלנו...


מפגש מוזיקלי עם אליאנה תדהר

מפגש אינטימי ואינטראקטיבי שמזמין את הילדים
להשתתף ולהקשיב לשירים שכולנו גדלנו עליהם קצת אחרת...
חוויה משפחתית קסומה ונעימה

מתאים לילדים עם ובלי מוגבלות,  מגיל 5 ולכל המשפחה


יום ראשון // 17 יולי 22 //  שעה 17:00
בית "תאו", רחוב ווינגייט 168, הרצליה

עלות:  55 ₪ לכל ילד שמשתתף במפגש. יש לרשום כל ילד בנפרד
הורים / מלווים ללא עלות

 

אורך הסדנא 50 דקות

  
לינק להרשמה

ביחד נעשה קסימבה

WhatsApp Image 2022-06-16 at 9.53.39 AM.jpeg
.

GROOVMENT – מסע של קצב ותנועה
בהנחיית רות אהרוני וטליה ביק

רות אהרוני וטליה ביק, אמניות רב תחומיות (יוצאות להקת מיומנה) בשיתוף הדי ג'יי נועם ספרבר, יוצאים יחד עם הילדים למסע  GROOVMENT - מסע של תנועה, קצב, שירה ויצירה.
ביחד נפתח קואורדינציה, הקשבה קבוצתית, חופש ביטוי והמון כייף.
במהלך המפגש נעשה שימוש במיקרופון הקלטה LIVE על מנת ליצור עם הילדים את השיר הייחודי שלהם.
זהו מפגש מעצים ומשמח המאפשר ביטוי למוסיקליות והריקוד שנמצאים בכל ילדה וילד.

מתאים לילדים מגיל 5 עם ובלי מוגבלויות
לאחים ואחיות, להורים, לסבים וסבתות


יום חמישי // 16 יוני 22 //  שעה 16:00 ו- 17:00
בית "תאו", רחוב ווינגייט 168, הרצליה

עלות:  45 ₪ לכל ילד שמשתתף בסדנא.  יש לרשום כל ילד בנפרד
הורים / מלווים ללא עלות

  

אורך הסדנא 50 דקות

  
לינק להרשמה לשעה 16:00
לינק להרשמה לשעה 17:00

ביחד נעשה קסימבה

WhatsApp Image 2022-05-11 at 10.01.18 AM.jpeg
צילום דין אהרוני

הפעילויות שהיו לנו...

סדנת אמן 3
עם היוצר אליעד נחום, בהשתתפות השחקנים בר מינאלי,
שחר טבוך,  בר ברימר, עדן אלנה, קווין רובין וקים אור אזולאי

דצמבר 2021

זו השנה השלישית שקסימבה מקיימת את  פרויקט הדגל השנתי שלה הממחיש את החיבור המרגש בין בני נוער עם ובלי מוגבלות. מטרת המפגשים - לייצר חוויה כיפית, מעצימה ומחברת בין ילדים עם ובלי מוגבלות דרך מוזיקה, תנועה וקצב. 
24 בני נוער, עם ובלי מוגבלויות, בגילאים 10-18, נפגשו ב 5 מפגשים מקוריים ומהנים שהסתיימו במופע סיום מרגש מול בני משפחה ואורחים. כל הילדים למדו שיר חדש של אליעד נחום הנכתב במיוחד עבור קסימבה.  את כל המפגשים ליוו מנחים מקצועיים.
במהלך המפגשים הכירו הילדים זה את זו, נוצרו חברויות חדשות, הומור משותף והילדים הפכו לקבוצת שווים מגוונת ונתנו כתף אחד לשנייה. 

לציפיה בסרטון עם אליעד נחום

sadnat_aman_3_c.jpg

קולות מן העולם II
עם תומר אלוני

נובמבר 2021

זה היה מפגש קסום, משחרר, מלא דמיון ומותאם לכולם.​ המשתתפים נחשפו למגוון כלי נגינה, למקצבים שונים ולמוזיקה בלתי שגרתית. בתום המפגש לא ירד החיוך מפני הילדים!

 

לציפיה בסרטון עם תומר אלוני

mini-58.jpg

משירי הכבש השישה עשר
עם אליאנה תדהר ובליווי אביב קורן

יוני 2021

אליאנה תדהר ביצעה את שירי הילדות האהובים על כולנו מתוך "הכבש ה 16" בליוויו של אביב קורן. זה היה מפגש אינטראקטיבי שהזמין את הילדים להשתתף ולהקשיב לשירים שכולנו גדלנו עליהם, קצת אחרת... חוויה משפחתית מיוחדת, רגועה ונעימה.

DSC_4529.jpg

איש רוח / מפגש אינטראקטיבי

עם אילן עזריאל

אפריל 2021

מפגש חוויתי יוצא דופן. אילן לקח את הילדים איתו לעולמות דמיוניים. באמצעים שונים ומשונים הוא הפגיש אובייקטים דוממים עם זרמי אוויר, עד ששינו את צורתם, התעופפו בחלל והפכו ליצורים חיים וכובשים את הרחבה בסערה. מפגש מצחיק, יצירתי במיוחד, שמפגיש את הילדים עם נושאים כמו שימור הסביבה! הילדים הם חלק מהמפגש - נוגעים, מעיפים, מנפחים...

Screen Shot 2021-04-28 at 1.37.34 PM.png

טיק טוק אחים / סדנת פורים

עם קווין רובין וקים

פברואר 2021

מפגש זום עם היוטיובר והשחקן המהמם קווין רובין ואחותו קים.  זו היתה סדנה של אחים ואחיות  לילדים בגילאי 7-14 עם וללא מוגבלות.  קווין וקים הפעילו את הילדים שנהנו מסדנה כייפית וקלילה. הילדים שרו, רקדו ונהנו מאוירה פורימית שמחה.

Kevin_Kim_Rubin_01.jpg

קולות מן העולם

עם תומר אלוני

אוגוסט 2020

לאחר 10 שנים של הופעות ויצירה  בקבוצת  מיומנה ברחבי הארץ והעולם ייסד תומר את הסדנאות אומן המשלבות בין עולם הקצב, האימפרוביזציה והתנועה לבין עולם הריפוי . לתומר מעל 15 שנות ניסיון של טיפול וליווי  אנשים  בתהליכי התפתחות וריפוי אישיים, מורה ומטפל מומחה - לשיאצו ורפואה סינית. תומר מתמחה בתרפיה דרך קצב ומוסיקה, מלווה תהליכי התפתחות למגוון רחב של אוכלוסיות, ארגונים וחברות, קבוצות נוער, מוסדות חינוך ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. 

במפגש ליווה תומר קבוצת ילדים עם וללא מוגבלויות בגילאים 6-9.

IMG-20200903-WA0008.jpg

קסימבאינטימי

עם טלי אורן ועדי לבו הרניק

יולי 2020

סדנה מוזיקלית, תאטרלית ומלאת הומור, בת 3 מפגשים, עם כוכבת הילדים, השחקנית והיוצרת

המוערכת טלי אורן. בכל מפגש הפגישה טלי את ילדי הקבוצה עם כלי מתוך ארגז הכלים המגוון שלה בתור אמנית במה. הקבוצה עבדה עם דימויים, ביצוע של שירים, עבודה עם הגוף והקול, עמידה מול קהל (של חברים...) ועוד מלא הפתעות. המפגשים היו חווייתיים ואינטראקטיביים. לילדים ניתנה הזדמנות להתנסות באמצעים בימתיים באופן קליל ולא מחייב, בסביבה תומכת ונעימה. את המפגש ליוותה עדי לבו הרניק, מומחית בחינוך מיוחד.

EFF0233D-640B-4FBD-86A8-6005C99BC1B4.jpe

מפגש הכבש השישה עשר

עם אליאנה תדהר

פברואר 2020

מפגש מוזיקלי אינטימי ומחבק של אליאנה תדהר והקלידן עידו צלזניק. המפגש התקיים בחלל אינטימי ברעננה. הילדים ישבו על כריות, נהנו, צחקו ושרו עם אליאנה ששרה שירים מתוך הכבש ה -16. אליאנה ועידו הגיעו אלינו כדי ״להוריד ווליום״ ולאפשר לילדים חוויה משפחתית ונעימה. 

2.jpg

סדנת אמן 2
עם אליאנה תדהר, מרגי, נועה קירל וטלי אורן

דצמבר 2019 - ינואר 2020

הפרויקט הפגיש בין 20 ילדים עם וללא מוגבלות ל 5 מפגשים מקוריים וייחודיים שעוסקים בקצב

תנועה ומוזיקה, עולמות שמאפשרים חוויה רגשית, אנושית ומהנה. הפרויקט איפשר לילדים המשתתפים הזדמנות להכיר, להיחשף ולבלות יחד בסביבה מעניינת כיפית ובטוחה, דרך השפה הבלתי אמצעית של האמנות והנוכחות המיוחדת של היוצרים טלי אורן, אליאנה תדהר, נועה קירל ומרגי, וחבורת המנחים שליוותה אותם, נוצרה הנגשה מסוג אחר - חברתית ורגשית. כזו שמתאפשרת במקום בו המשותף הוא יצירה והשפה היא שפה של סבלנות, הכלה ואהבה. את המפגשים ליוו הקסימבאים: הילה יפה, ויקי בראל, ויקי בראל, איתן חיניץ, רון פרוינד (חברים בקבוצת מיומנה לשעבר ובעלי נסיון בעבודה עם אוכלוסיה עם מוגבלות) וענבל ברנע (יזמית בתחום קידום נוער דרך אמנות). 

לצפייה בסרטון עם אליאנה תדהר ומרגי

לצפייה בסרטון עם נועה קירל וטלי אורן

Kids_Together_01.jpg

מפגשי בוגי בוגי

בהובלת רננה רז, עילאיה שליט וטל בורשטיין

במהלך 2019

הבוגי ווגי מנסה להעניק את החופש לכל אחת ואחד לגלות, להתעניין ולחוות את הגוף בדרכים שונות. בוגי ווגי מעודד ומפתח  את התנועה שכבר קימת אצל הילדים, מחזק ומשכלל את מה שקיים באופן כה טבעי וחסר מאמץ. היוצרות שואפות בדרכים מגוונות, לתת לילדים כלים להמשיך להתפתח ולהתנועע תוך שמירה על התנועה והאישיות הייחודיים להם.

%D7%91%D7%95%D7%92%D7%992_edited.jpg

סדנת אמן 1

עם עידן רייכל

דצמבר 2018 - ינואר 2019

פרויקט מוזיקלי של בני נוער עם עידן רייכל (שיתוף פעולה של קסימבה עם עמותת אימג׳ין וארגון YPO).

 

בפרוייקט השתתפו כ-20 בני נוער בגילאי 12-15 עם וללא מוגבלות. התקיימו 5 מפגשים מוזיקליים עם היוצר עידן רייכל בליווי צוות יוצרים קסום בהובלת הילה יפה ואלון רם (ענבל ברנע, טליה ביק). פיתוח הפרויקט נעשה בשיתוף מלא עם עמותת IMAGINE. תלמידי העמותה הנפלאים, שפועלת לקידום חינוך יצירתי ברחבי הארץ, השתתפו בפרויקט. במהלך המפגשים למדנו שיר של עידן רייכל, פירקנו אותו וחילקנו את הקבוצה לתפקידים. התנסינו בתיפוף גוף, שירה בקולות, נגינה על קחונים, אייפאדים מונגשים, גיטרות מותאמות ועוד. וכמובן, נהננו מנוכחותו של המנטור עידן רייכל שהיה שם לכוון, ללמד ולנגן איתנו ביחד. הפרויקט הסתיים בהופעה מרגשת של בני הנוער מול הורים, חברים ובני משפחה. הגיעו להפתיע, לפרגן ולהתרגש איתנו: היוצר והשחקן לי בירן, הזמר עדן מאירי והאמן חנוך רוזן.

לצפייה בסרטון עם עידן רייכל

יצירתיות.jpg

פעילות משפחות

בהובלת רננה רז, עילאיה שליט וטל בורשטיין

יוני 2018

הפנינג קצבי למשפחות לילדים עד גילאי 5. הפעילות התקיימה במשכן לאמנויות הבמה ברעננה וכללה ״ג׳אם״ מוזיקלי לילדים, מפגש קצב ותנועה עם היוצרות טליה ביק והילה יפה (מיומנה). בפעילות השתתפו כ-17 משפחות עם וללא מוגבלות. שבת משפחתית, מכילה, מהנה! 

DSC_7906.jpg