מי אנחנו

 מייסדת העמותה ויו"ר ועד מנהל
נעה מרק עפר
Noa_profile_png.png
Noa_profile_png.png
נעה מרק עפר
מייסדת העמותה

רקדנית ויוצרת. סיימה בהצטיינות את לימודי ה B.A שלה במחול ולימודי מגדר באוניברסיטת קולומביה, ניו-יורק, ובעלת תואר M.A בחקר הביצוע מאוניברסיטת תל אביב . הופיעה עם קבוצת מיומנה בארץ ובעולם, עבדה ויצרה עם כוריאוגרפים שונים בניו-יורק ובארץ. ניהלה את מגמת המחול בקמפוס אריסון, בית ספר לאמנויות בתל אביב, לימדה תנועה לשחקנים בבית הספר למשחק "בית צבי", מחול מודרני-עכשווי ופילאטיס במקומות שונים בארץ. מנהלת אמנותית של פרויקטים שונים באמנות ("אדוות" – מעבדת כוריאוגרפיה , "בשותף" – נשים בפרפורמנס, "בוידעם" - ביכורי העיתים). 

מאמינה בכוחן של אמנות ויצירה לשנות מציאות וב 8 שעות שינה בלילה. 

מייסד העמותה
רועי עפר
Roy_02.png
Roy_02.png
רועי עפר
מייסד העמותה 

יזם ומפיק, מנכ״ל חברת סולן. 

רועי למד טלויזיה וקולנוע, שותף להקמת קבוצת מיומנה אותה הוביל למעלה מ 15 שנים בהצלחה בארץ ובעולם. ב 2014 ייסד את הפרויקט הבינלאומי SamaSama (פארק שעשועים מוזיקלי, טכנולוגי חדשני) בשותפות עם ענקית הקרקס Cirque De Soleil. 

רועי שותף למיזמים שונים בעולם הבמה; מוזיקה, מחול ותאטרון  ומשקיע את מיטב זמנו בייעוץ בתחומים שונים. 

מאמין בחיבור בין אנשים ובאכילת אבוקדו ללא הגבלה.

 מנהלת פרויקטים
דליה סוויסה
דליה סוויסה
dalia_s.jpg
מנהלת פרויקטים
dalia_s_1.png
חברת ועד מנהל
נטע אורן

נטע אורן היא משפטנית מן המגזר הציבורי המשמשת בימים אלה כעמיתה בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, ובמסגרת זו מתעניינת בקידום זכויות של ילדים עם צרכים מיוחדים ושילובם במערכת החינוך הכללית. בשנת 2001 החלה לעבוד בפרקליטות המדינה. בתפקידה האחרון שימשה עד לשלהי שנת 2019 כממונה על ענייני בג"צים בפרקליטות המדינה. לנטע תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במשפטים, בתחום המשפט הציבורי והבינלאומי, מטעם אוניברסיטת תל אביב ומטעם אוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו. נטע שימשה בעבר כמורת אולפן, מורה למקצועות העברית בבית ספר יהודי בקנדה וכן כמורה להבעה במכינה הקדם אקדמית של האוניברסיטה העברית.

נטע אורן
Neta_01.png
Neta_01.png
חברת ועד מנהל
חבר ועד מנהל
אלון ברנע

אלון ברנע משמש כסגן הנשיא לפיתוח באפקה המכללה האקדמית להנדסה בתל-אביב ומנכ"ל החברה הכלכלית שלה "אפקה יישומים בע"מ ". אלון הוא מנהל ויזם היטק מנוסה בתחומי המחשוב, וידיאו ומערכות תקשורת ניידת ובין היתר היה המנכ"ל של חברת (SGI SiliconGraphics I) בישראל ולאחר מכן חבר הנהלה בחטיבת אירופה , סגן נשיא ב STARHOME,  הקים וניהל חטיבה עסקית בראדויזיון.  חבר בהנהלת לשכת המסחר ישראל-אמריקה  ובהנהלת איגוד מהנדסי תעשיה וניהול בלשכת המהנדסים ונשיא לשעבר של מועדון רוטרי אפקה-אביבטק. בעל תואר שני (בהצטיינות) בהנדסת תעשיה וניהול בהתמחות רובוטיקה ומערכות ייצור ממוחשבות מהפקולטה להנדסה וניהול באוניברסיטת תל-אביב. נשוי לרות, אב לשלשה ילדים וסבא לנכדה מקסימה.

אלון ברנע
Alon_B_01.png
Alon_B_01.png
חבר ועד מנהל
חברת ועד מנהל
דגנית דקל אטיאס

אמא של גילי, אוריה ודורון - ילד עם תסמונת וויליאמס.
בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני במדיניות ומינהל ציבורי מאוניברסיטת בר אילן.

דגנית עבדה בתפקידים רבים במגזר הפרטי והציבורי- משרד ראש הממשלה, משרד הבטחון, משרד החינוך ועוד. 

פעילה חברתית לשילוב ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים בחברה. 

רואה בחשיבות עליונה את הצורך בהעלאת מודעות לחשיבות השילוב, ההכלה והצורך של כל אדם במקום ומשמעות.

דגנית דקל אטיאס
Dganit Dekel Atias.png
חברת ועד מנהל
Dganit Dekel Atias.png
 חברת ועד מנהל
מיכל טל ורמוס

רו”ח, תואר שני במינהל עסקים, עוסקת בהשקעות ויזמויות בתחום הנדל"ן,  בתקשורת והייטק ,פרסום ומדיה.  מקדמת פעילויות במגזר השלישי

מיכל טל ורמוס
Michal_01.png
Michal_01.png
חברת ועד מנהל
 חבר ועד מנהל
ליאור חביב

PHD. מהנדס כימי עם התמחות בננוטכנולוגיה וסיים את הדוקטורט שלו בביופיסיקה. הוא היה חוקר במעבדת חוש הריח במכון ויצמן, שבמהלכו התמחה בטכנולוגיות של אף אלקטרוני והיה שותף בפרויקט פיתוח של טכנולוגיה מסייעת. בנוסף ניהל פרויקט עם בית לוינשטיין, פיתוח מכשיר רפואי. כיום, יועץ, פיתוח עסקי ויזם. הוא מעורב בקידום התעסוקה של אנשים עם מוגבלות בישראל יותר מעשור ומנכ״ל WINWORK.

ליאור חביב
Lior_01.png
Lior_01.png
חבר ועד מנהל
 חברת ועד מנהל
לילי לוינטון

ליליאנה (לילי) לוינטון מכהנת כסמנכ"לית השירותים המקצועיים בבית איזי שפירא.

לילי עובדת בתחום המוגבלויות כבר למעלה מ- 30 שנה. היא פיתחה מודל ייחודי של שירותים לגיל הרך עבור ילדים עם  מוגבלויות ובני משפחתם, הכשרות למנהלים, אנשי מקצוע והורים, ומובילה את הצוות הרב-מקצועי בבית איזי שפירא. ללילי MA בפסיכולוגיה התפתחותית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. היא חברה בוועדה המייעצת של אלו"ט (לילדים ובוגרים עם אוטיזם), חברת בוועד המנהל של עמותת עמנואל – אפוטרופסות לאנשים עם אוטיזם, וחברה בוועדת ההיגוי בתחום של דיור ותעסוקה לאנשים מבוגרים עם אוטיזם.

לילי לוינטון
Lili_01.png
Lili_01.png
חברת ועד מנהל
 חבר ועד מנהל
חנוך רוזן

רוזן החל את דרכו בפנטומימה כשהיה בן 17 והפך לפנטומימאי הלאומי, לימים פרץ את גבולות המדינה והחל להופיע מסביב לעולם.  במקביל לקריירה כפנטומימאי החל רוזן לביים, והפך לאחד הבמאים המוערכים בארץ.  בין עבודותיו הבולטות – המחזמר ספר הג'ונגל, מופע הפסטיגל המועלה מידי שנה כ 100 הופעות באולמות ענק סביב חג החנוכה והמופע  WOW באילת המציג ערב ערב כבר 15 שנה. בשנים האחרונות הרחיב רוזן את פעילותו הבין לאומית כבמאי והחל מביים הופעות בעיר ההימורים לאס ווגאס.

חנוך רוזן
Hanoch_01.png
Hanoch_01.png
חבר ועד מנהל
גוף מבקר
שרית שלו

רו"ח, בעלת תואר ראשון חשבונאות, משפטים וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

מכהנת כסמנכ"ל כספים בחברת פרסום בינלאומית.  שימשה כמנהלת כספים בהתנדבות במשך כ-5 שנים בעמותת "אביב – לקידום חינוך וולדורף" וסייעה בהקמת בית ספר ו-4 גני ילדים אנטרופוסופיים בתל אביב.

שרית שלו
Sarit_01.png
גוף מבקר
Sarit_02.png
 חבר ועד מנהל
גיא מור

מנכ"ל בקבוצת גטר המייצגת בלעדית יצרנים מובילים בעולם, בעולמות תוכן שונים: ציוד רפואי, בטיחות בעבודה, דפוס, תעשייה ועוד'. היקף העסקים הכללי של הקבוצה, 1 מיליארד ₪.
בנוסף לניהול גטר גרפיקס, משנת 2018 חבר בורד בגטר גרופ ואחראי על s’A&M ופיתוח עסקי. כמו כן אחראי גם על ניהול חברת הבת של גטר ברומניה, אותה הוציא ממשבר תחום הצילום ע"י הסבתה לתחום הרפואי, דפוס הציוד המעבדתי 
ב 6 שנים האחרונות חבר בארגון המנהלים הבינ"ל YPO .וחבר הנהלה של הצ'פטר הישראלי תוך הובלה של מספר שינויים אסטרטגיים בארגון. 
בעל תואר ראשון (בהצטיינות) במנהל עסקים, התמחות במערכות מידע ותואר שני במנהל עסקים, התמחות בפיננסים ושוק ההון. 
"קסימבה עבורי – הכרתי את העמותה בזכות 2 פרויקטים בשיתוף ארגון ה YPO -בהם בתי הקטנה לקחה חלק. שילוב מנצח עבורי בין הרצון לעשייה למען הקהילה, האהבה למוסיקה (עד גיל צבא ניגנתי, הלחנתי ושרתי בלהקת  נוער) והזכות לחבר ילדים ומשפחות בעלות צרכים מיוחדים וכאלה שללא".

גיא מור
guy_m_1.png
guy_m_1.png
חבר ועד מנהל